Kontakt os

Hvem får du fat i hvordan? : )
DU KAN IKKE SENDE SMS på vores nye direkte numre, desværre.

Når du ringer 70209099 får du fat i den eller de medarbejdere der er med i ringe gruppen fra 9-17

Når du ringer direkte fra 9-17 kan du lægge en besked, hvis du ikke får fat i vedkommene, ellers send en mail, og bed om en opringning.

Vi vender som regel tilbage på mail inden for 1-24 timer (de kan havne i spam, så prøv evt. igen på info@cyberfarm.dk att: den du vil have fat i)

København
Cyber Farm
Hejrevej 37 4.sal
2400 København NV

Telefon:
70209099


CVR: DK20454598

Bank: Nordea Kbh C
Konto: 2191 0741565579

S.W.I.F.T.: NDEADKKK
IBAN: DK6520000741565579
Medarbejdere:

Mark Hannibal - Direkte nummer: +45 25948952 - Email: mark@cyberfarm.dk
Salg og support.
Julian Falck - Direkte nummer: +45 25948955 - Email: julian@cyberfarm.dk
Salg og support.
Lars Nygaard - Direkte nummer: +45 25948957 - Email: nygaard@cyberfarm.dk
Salg og administration.
Peter Malmstrøm - Direkte nummer: +45 53739082 - Email: malmstroem@cyberfarm.dk
Salg og support.
Anton Nielsen - Direkte nummer: +45 25948956 - Email: anton@cyberfarm.dk
Generel service og logistik.
Rasmus Eggen - Direkte nummer: +45 25948954 - Email: eggen@cyberfarm.dk
Kabler, krydsfelter & montage.
Lone Skou - Email: lone@cyberfarm.dk
Regnskab, bogføring rykkere.


Aarhus
Cyber Farm Aps
Mejlgade 48C
8000 Aarhus C

Telefon:
70209099
Medarbejdere:

Steen Sonne - Direkte nummer: +45 25948951 - Email: steen@cyberfarm.dk
Salg og support.

Vores Shop

Cyber Farm Aarhus
Mejlgade 48C
8000 Aarhus C
Telefon
70209099

Cyber Farm København
Hejrevej 37 4
2400 København NV
Telefon
70209099

Send en mail og skriv meget gerne evt. ordre nummer